Програма професійних конференцій icon

Програма професійних конференційНазваПрограма професійних конференцій
Дата конвертації28.04.2013
Розмір57.44 Kb.
ТипПрограма
джерело

Програма професійних конференцій


Investment opportunities in Ukraine® Інвестиційні можливості в УкраїніКабінет Міністрів України

Секретаріат Президента України


Рекомендації

учасників конференції

"Системні та збалансовані інвестиції

для забезпечення необхідного рівня розвитку туризму

в Україні до Євро 2012 ”


27 листопада 2008 року в рамках програми професійних конференцій “Інвестиційні можливості в Україні” у Києві була проведена конференція “Системні та збалансовані інвестиції для забезпечення необхідного рівня розвитку туризму в Україні до Євро 2012 ”, організаторами якої виступили Державна служба туризму та курортів Міністерства культури і туризму України, Міністерство економіки України та СП “Технології та інвестиційний консалтинг (ТІКОН)”.

^ Метою проведення конференції була допомога місцевим органам влади та суб’єктам туристичної діяльності у створенні національного конкурентного туристичного продукту до Євро 2012 шляхом реалізації інвестиційних та інноваційних проектів.

Делегати конференції отримали інформацію та консультації з конкретних положень законодавчих та нормативних документів про розвиток туризму та курортів в Україні, ознайомилися з інвестиційними програмами збереження історико-культурної спадщини, раціонального використання природних ресурсів та підготовки персоналу для туризму, обговорили методичні підходи по підготовці інвестиційних проектів із створення туристичної інфраструктури для представлення інвесторам.

Делегати конференції напрацювали конкретні напрямки покращення умов впровадження інвестиційних проектів в туристистичній галузі, які лягли в основу документу «Рекомендації учасників конференції "Системні та збалансовані інвестиції для забезпечення необхідного рівня розвитку туризму в Україні до Євро 2012 ".

З метою активізації процесів у створенні національного конкурентного туристичного продукту до Євро 2012 шляхом реалізації інвестиційних та інноваційних проектів учасники конференції звертаються до Кабінету Міністрів України з пропозицією довести викладенні нижче рекомендації конференції до профільних міністерств та відомств:


 1. Визначити орган в КМУ для координування компетенцій різних міністерств для забезпечення системних та збалансованих інвестицій для розвитку туризму та курортів.

 2. Державній службі туризму і курортів, Мінрегіонбуду та Мінприроди сприяти формуванню Туристичних кластерів на базі туристичних активів регіонів із застосовуванням нового законодавства у сфері державно-приватного партнерства.

 3. Запропонувати Мінекономіці публікувати у ЗМІ об’яви про можливості внесення конкретних об’єктів у перелік концесії історико-культурної спадщини та природних ресурсів, проводити у регіонах відповідні семінари з місцевими органами влади.

 4. Більш тісно співпрацювати з професійними асоціаціями та громадськістю регіонів при удосконаленні законодавчої бази туристичної діяльності

 5. Доручити Мінрегіонбуду та Мінюсту підготувати законодавчу базу для передачі замків в концесію.

 6. Для забезпечення розміщення відвідувачів заповітних зон доручити Державній службі туризму і курортів, Мінекономіки та експертам розробити механізм розбудови та операційної діяльності готельних комплексів на їх території.

 7. Доручити Державній службі туризму і курортів, Мінекономіки та експертам розглянути економічну модель розвитку туризму шляхом безкоштовної передачі землі в довгострокове користування з врахуванням позитивного досвіду Туреччини, Єгипту та надати в КМУ відповідний аналіз.

 8. Доручити Мінфіну вивчити питання часткової оплати з республіканського та місцевого бюджетів роботи туристичного персоналу на період Євро 2012 .

 9. Законопроектом щодо державної підтримки розвитку туристичної індустрії в Україні, при підготовці проведення чемпіонату Європи з футболу 2012 року, внести до стратегічних пріоритетів інвестиційної та інноваційної діяльності відповідні напрямки розвитку туризму та курортів.

 10. У програмах навчання МОН туристичних спеціальностей збільшити практичну частину безпосередньо на виробничих об’єктах.

 11. Доручити Державній службі туризму і курортів, Мінекономіки та експертам розробити методичні рекомендації з розробки типових Бізнес-планів розвитку туристичного активу для представлення інвесторам.

 12. У план зовнішніх виставкових заходів включити участь Державної служби туризму і курортів у MIPIM (Франція, м. КАНИ) з представленням інвестиційних проектів нерухомості у туристичній галузі для забезпечення проведення ЕВРО 2012.

 13. Державній службі туризму і курортів та Мінекономіки вивчити можливості розміщення туристів ЕВРО 2012 в приватних сільських садибах при забезпеченні стандартів якості та використання аналогічного досвіду Європейських країн.

14. Державній службі туризму і курортів підтримати інноваційні концепції з розвитку туризму:

1. Створення екопарків шляхом реалізації пілотного проекту на Волині;

2. Ландшафтно-рекреаційна зона Щедра криничка – Дніпропетровщина;

3. Створення Центру Трипільської цивілізації для розвитку ділового туризму.

 1. Забезпечити виконання м/н зобов’язань України та гармонізувати з розвитком туризму стосовно створення системи управління у сфері охорони культурно-історичної спадщини.

 1. Державній службі туризму і курортів та Митниці розглянути питання про звільнення обладнання готелів при ввезенні для власних потреб від ПДВ на строк до проведення ЕВРО 2012.

 2. Державній службі туризму і курортів та Мінекономіки разом з Укравтодор розробити:

  • генеральну схему розвитку придорожньої туристичної інфраструктури;

  • засади створення інформаційної системи з туристичної інфраструктури;

  • типову пропозицію для інвесторів по концесії придорожньої туристичної інфраструктури.

 3. Врахувати пропозиції професійної громадськості в новій цільовій державній програмі розвитку туризму та курортів

 4. Державній службі туризму і курортів провести в регіонах низку семінарів та тренінгів з підготовки фахівців з розробки інвестиційних проектів туристичної інфраструктури.

 5. КМУ, Мінагропромполітики, Мінкультури та туризму, Державній службі туризму і курортів завершити формування стабільної та передбачуваної нормативно-правової бази (сприятливого середовища) зеленого туризму, яка б мала стимулюючий характер: мінімізація дозвільних процедур, заохочення до самозайнятості сільського населення через преференції в оподаткуванні, створення стимулів для розвитку приватної ініціативи.

 6. КМУ, Мінагрополітики, Мінкультури та туризму, ДСТУ опрацювати розвиток фінансово-кредитної та інвестиційної підтримки зеленого туризму в напрямках:

- запровадження практики надання пільгових кредитів для будівництва біфункціонального житла (господар/турист) в рамках Фонду підтримки індивідуального будівництва житла на селі;

- надання державних грантів на розробку агротуристичних продуктів, у тому числі, неприбутковим громадським об`єднанням, які працюють у сфері сільського туризму;

- запровадження податкових канікул та спеціальних преференцій для інвесторів, що створюють туристичну інфраструктуру у сільській місцевості тощо.

Ю.П. Зубко - заступник Міністра культури та туризму


Є.В. Стьопін - заступник Голови Державної служби туризму і курортів Міністерства культури та туризму


Т.М.Лисиця - заступник директора департаменту інвестиційної та інноваційної діяльності Мінекономіки України


В.І. Матюшко - директор СП "Технології та інвестиційний консалтинг (ТІКОН)"Від Організаторів:

________________________


______________________


_______________________


_____________________Схожі:

Програма професійних конференцій iconПрограма професійних конференцій
Україні до Євро 2012 ”, організаторами якої виступили Державна служба туризму та курортів Міністерства культури І туризму України,...
Програма професійних конференцій iconПрограма професійних конференцій
Тікон ” запрошують керівників та заступників з питань економіки, директорів з розвитку суб’єктів туристичної діяльності, начальників...
Програма професійних конференцій iconПрограма професійних конференцій
Тікон ” запрошують керівників та заступників з питань економіки, директорів з розвитку суб’єктів туристичної діяльності, начальників...
Програма професійних конференцій iconРішення Аудиторської палати України від 21 травня 2009 р. №202/5 програма постійного удосконалення професійних знань аудиторів України „ Організація внутрішнього контролю якості професійних послуг
Якість аудиторських послуг: Аудиторські послуги. Визначення якості. Сучасні проблеми якості професійних аудиторських послуг. Аналіз...
Програма професійних конференцій iconЩодо проведення міжнародних, всеукраїнських студентських конференцій
У жовтні листопаді 2010 року Міністерством освіти і науки здійснюватиметься робота щодо формування Плану проведення міжнародних,...
Програма професійних конференцій iconПро проведення у 200 Про проведення у 2008 р серпневих конференцій педагогічних працівників загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів конференцій
Міністерство освіти і науки Автономної Республіки Крим, управління освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських...
Програма професійних конференцій iconРішення Аудиторської палати України від 26. 05. 2011 р. №231/4 програма постійного удосконалення професійних знань аудиторів України у формі практичних занять (ділової гри) «Доказова база аудиторської практики. Вибірка»
Етичні вимоги. Фундаментальні принципи професійної етики. Конфіденційність. Професійна поведінка. Незалежність. (Кодекс етики професійних...
Програма професійних конференцій iconРішення Аудиторської палати України від 04. 11. 2010 року №221/7 Програма удосконалення професійних знань аудиторів банків за 2010 рік «Актуальні питання аудиту банків та контролю якості професійних послуг»
Сучасні вимоги Національного банку України стосовно обсягу аудиту фінансової звітності банку, структури аудиторських звітів та якості...
Програма професійних конференцій iconРішення Аудиторської палати України від 21 травня 2009 р. №202/5 програма постійного удосконалення професійних знань аудиторів України «Фінансовий аналіз в аудиторській практиці»

Програма професійних конференцій iconПро організацію і проведення науково-практичних конференцій та семінарів молодих учених і студентів у 2012 році
Надсилаємо План проведення міжнародних та всеукраїнських науково-практичних конференцій та семінарів молодих учених і студентів на...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©zno.znaimo.com.ua 2000-2014
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи