Наказ №335 Про проведення Всеукраїнського фестивалю «Колискова пісня»
Наказ №335 Про проведення Всеукраїнського фестивалю «Колискова пісня» icon

Наказ №335 Про проведення Всеукраїнського фестивалю «Колискова пісня»НазваНаказ №335 Про проведення Всеукраїнського фестивалю «Колискова пісня»
Дата конвертації24.05.2013
Розмір57.46 Kb.
ТипНаказ
джерелоНАКАЗ


від 14.04.2011 № 335


Про проведення

Всеукраїнського фестивалю

«Колискова пісня»

З метою відродження народних традицій, естетичного розвитку і виховання дітей дошкільного віку, збагачення їх духовного світу та з нагоди відзначення Дня Матері, Міжнародного дня сім'ї і Дня захисту дітей


НАКАЗУЮ:


1. Провести 02 червня 2011 року Всеукраїнський фестиваль «Колискова пісня».


2. Затвердити Порядок організації та проведення Всеукраїнського фестивалю «Колискова пісня» (далі - Порядок) (додаток 1).


3. Затвердити склад організаційного комітету заключного етапу Фестивалю (додаток 2).


4. Затвердити склад журі заключного етапу Фестивалю (додаток 3).


5. Департаменту загальної середньої та дошкільної освіти (Єресько О.В.):

5.1. Здійснити організаційно-методичне забезпечення проведення Фестивалю;

5.2. Забезпечити проведення заключного етапу Фестивалю у м. Києві.


6. Міністру освіти і науки Автономної Республіки Крим, начальникам управлінь освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських держадміністрацій:

6.1. Довести Порядок до відома керівників дошкільних та позашкільних навчальних закладів, батьківської громадськості.

6.2. Розробити та затвердити відповідно до Порядку організаційні заходи з проведення Фестивалю.

6.3. З 26 квітня по 16 травня 2011 року провести перший етап Фестивалю.

6.4. До 20 травня 2011 року поінформувати Міністерство про проведену роботу та подати заявку на участь у заключному етапі Фестивалю.


6.5. Забезпечити 2 червня 2011 року участь у заключному етапі Всеукраїнського фестивалю «Колискова пісня» лауреатів першого етапу Фестивалю.


7. Розмістити даний наказ на офіційному веб-сайті Міністерства та Інтернет –

порталі « Єдине освітнє інформаційне вікно України ».


8. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.


Заступник Міністра Б. М. Жебровський


Додаток 1

до наказу Міністерства освіти і науки,

молоді та спорту України
від 14.04.2011 р. № 335


Порядок

організації та проведення

Всеукраїнського фестивалю «Колискова пісня»1. Загальні положення

1.1. Всеукраїнський фестиваль «Колискова пісня» (далі – Фестиваль) проводиться в рамках заходів, присвячених Дню Матері, Міжнародному дню сім'ї та Дню захисту дітей, з метою відродження народних традицій, естетичного розвитку і виховання дітей дошкільного віку, збагачення їх духовного світу.

1.2. Завданнями Фестивалю є:

відродження кращих народних традицій національного виховання дітей дошкільного віку;

виявлення і підтримка кращих працівників дошкільної освіти, батьків, дідусів та бабусь - знавців колискових пісень;

залучення митців, професійних виконавців до творчої співпраці з навчальними закладами, що працюють з дітьми дошкільного віку;

узагальнення та поширення кращого досвіду етнопедагогіки з дітьми дошкільного віку;

збагачення репертуару навчальних закладів для дітей дошкільного віку, батьків, творами класичної спадщини українського народу та інших народів світу, а також сучасними творами;

1.3. Загальне керівництво підготовкою та проведенням Всеукраїнського фестивалю «Колискова пісня» здійснює Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України.

1.4. Оргкомітет Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України встановлює умови та порядок проведення заключного етапу фестивалю.


^ 2. Порядок проведення Фестивалю

2.1. Всеукраїнський фестиваль «Колискова пісня» (далі - фестиваль) проводиться поетапно.

Перший етап – відбірковий, проводиться в Автономній Республіці Крим, областях, м. Києві та м. Севастополь з 26 квітня до 16 травня 2011 року;

Другий етап - Всеукраїнський, заключний - 2 червня 2011 року.

2.2. Заявки на участь у заключному етапі подаються Міністерству освіти і науки, молоді та спорту України до 20 травня 2011 року на ел. адресу: domon2010@ukr.net та оригінал за адресою Міністерства. Зразок заявки додається.


2.3. Для проведення першого відбіркового етапу утворюються відповідні місцеві журі та оргкомітети фестивалю, які розробляють умови та порядок проведення першого етапу фестивалю.

2.4. Склад оргкомітету і журі фестивалю в Автономній Республіці Крим, областях, м. Києві та м. Севастополі затверджується відповідним органом управління освітою.


^ 3. Умови участі у заключному етапі Фестивалю

3.1. До участі у Фестивалі запрошуються працівники дошкільної освіти, батьки, бабусі, дідусі, інші особи, причетні до виховання дітей дошкільного віку, які стали лауреатами відбіркового етапу.

3.2. Учасники Фестивалю представляють народні та сучасні колискові пісні українською мовою та мовами інших народів світу у живому виконанні або у супроводі фонограми «-1», записаної на «СD-диск». Тривалість виступу – до 5 хвилин.

3.3. Фонограма «-1» подається учасниками Фестивалю Оргкомітету в момент реєстрації.

3.4. З метою реалізації художнього задуму на основі усвідомлення музичної форми твору, виступ може супроводжуватись групою підтримки (хореографія), відеороликом про дітей, тощо.

3.5. Під час виступу слід дотримуватись емоційності виступу; культури виконавської майстерності та естетики зовнішнього вигляду.

3.6. Програма Фестивалю включає виконання колискових пісень.


^ 4. Заключна частина

4.1.Лауреати Фестивалю нагороджуються відповідними дипломами, спеціальними призами.

4.2. Програма заключного етапу Фестивалю передбачає:

урочисте відкриття і закриття Фестивалю;

виступи виконавців колискових пісень;

нагородження учасників фестивалю;

творчі зустрічі з видатними педагогами, діячами мистецтв і культури;

екскурсійну програму для учасників фестивалю.

^ 5. Фінансові умови5.1. Витрати на організацію та проведення Фестивалю здійснюються за кошти спонсорів та інших джерел, не заборонених чинним законодавством.
Директор департаменту

загальної середньої та дошкільної освіти О.В. Єресько


^ Зразок заявки про участь

у заключній частині Всеукраїнського фестивалю «Колискова пісня»


ЗАЯВКА

про участь у заключній частині фіналу «Колискова пісня»


________________________________________________________________

Міністерство освіти Автономної Республіки Крим, управління освіти і науки обласних,

Київської та Севастопольської міських держадміністрацій


ПІБ учасника ___________________________________________________


Місце роботи ____________________________________________________


Посада __________________________________________________________


Назва колискової _________________________________________________


Мова виконання __________________________________________________


Супровід: фонограма «-1» на «СD диску»____________________________


група підтримки (хореографія) ____________________________

кількість осіб


Наявність відеоролика _____________________________________________

так/ні


Примітка:


  1. з метою уникнення повторень, до заяви надати роздрукований текст колискової пісні;

  2. бажано надати коротке резюме щодо виконавця ( оповідальне або віршоване 2 – 4 строчки) для його представлення ведучим Фестивалю.Схожі:

Наказ №335 Про проведення Всеукраїнського фестивалю «Колискова пісня» iconНаказ №659 Про підсумки Всеукраїнського фестивалю «Колискова пісня»
Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 14. 04. 2011 №335, 2 червня 2011 року було проведено...
Наказ №335 Про проведення Всеукраїнського фестивалю «Колискова пісня» iconПро проведення Всеукраїнського фестивалю «Гармонія руху»
Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України оголошує проведення з 19 по 23 листопада 2012 року Всеукраїнського фестивалю...
Наказ №335 Про проведення Всеукраїнського фестивалю «Колискова пісня» iconНаказ №20 Про проведення районного етапу Всеукраїнського фестивалю «Молодь обирає здоров’я»
«Про проведення V всеукраїнського фестивалю – конкурсу «Молодь обирає здоров’я» в Черкаській області» з метою утвердження та пропаганди...
Наказ №335 Про проведення Всеукраїнського фестивалю «Колискова пісня» iconНаказ №137 Про проведення ііі-го Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я»
Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я», затвердженого спільним наказом Міністерства освіти і науки України,...
Наказ №335 Про проведення Всеукраїнського фестивалю «Колискова пісня» iconНаказ №145 Про проведення районного етапу vі-го Всеукраїнського фестивалю конкурсу «Молодь обирає здоров’я»
«Про проведення І-ІІ етапів уі всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров'я», з метою популяризації І пропаганди серед...
Наказ №335 Про проведення Всеукраїнського фестивалю «Колискова пісня» iconНаказ №38 Про проведення І (районного) етапу Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров'я»
«Про проведення І, ІІ етапів Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров'я» у Харківській області у 2012 році, з метою...
Наказ №335 Про проведення Всеукраїнського фестивалю «Колискова пісня» iconПро організацію та проведення Всеукраїнського фестивалю дитячої поезії
Міністерство оголошує проведення в м. Києві 24 жовтня 2012 року за участю творчих спілок, провідних дитячих поетів і відомих митців...
Наказ №335 Про проведення Всеукраїнського фестивалю «Колискова пісня» iconНаказ №246 Про проведення обласного конкурсу «Колискова пісня»
На виконання плану роботи Департаменту освіти І науки, з метою відродження народних традицій, естетичного розвитку І виховання дітей...
Наказ №335 Про проведення Всеукраїнського фестивалю «Колискова пісня» iconУмови проведення обласного дитячого фольклорно-етнографічного фестивалю «Дитинства пісня Великодня» Загальні положення Обласний дитячий фольклорно-етнографічний фестиваль «Дитинства пісня Великодня»
«Дитинства пісня Великодня» (далі – Фестиваль) проводиться з метою відродження народно-культурної спадщини української нації, відродження...
Наказ №335 Про проведення Всеукраїнського фестивалю «Колискова пісня» iconНаказ №65 Про участь у обласному етапі Всеукраїнського фестивалю дитячих та юнацьких команд клубу веселих і найкмітливіших
Згідно з листом Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації від 11. 02. 2013 №04-13/622 «Про проведення...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©zno.znaimo.com.ua 2000-2014
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи