Мексика віза Посольство Мексики в Україні інформує
Мексика віза Посольство Мексики в Україні інформує icon

Мексика віза Посольство Мексики в Україні інформуєНазваМексика віза Посольство Мексики в Україні інформує
Дата конвертації17.06.2013
Розмір29.72 Kb.
ТипРішення
джерело

Мексика віза


Посольство Мексики в Україні інформує, що мексиканський Уряд прийняв рішення розширити можливості українським громадянам, які відвідують Мексику з метою туризму, транзиту або бізнесу.

Починаючи з 1 листопада 2010 року стає можливим отримувати дозвіл в електронному вигляді на поїздку в Мексику без необхідності отримування візи в цьому Посольстві.

Електронний дозвіл безкоштовний, дійсний для однієї поїздки, розрахований на один в'їзд і максимальне перебування протягом 180 днів. Крім того, він може бути використаний протягом 30 днів з моменту його підтвердження.Процедура, яку необхідно виконати

Пред'явникам українських паспортів, мінімальний строк дії яких повинен бути 6 місяців, необхідно буде зайти на вказаний нижче сайт в інтернеті і заповнити відповідну заяву. Є в наявності заява іспанською, англійською, португальською і російською мовами. Клопотання про дозвіл потрібно здійснити в один з 30 днів, які передують поїздці.

www.inami.gob.mx/index.php/page/Solicitud de Autorizacion Electronica/ru.html

Особисті дані потрібно вносити в заяву латинськими літерами на зразок особистих даних в закордонному паспорті. Інформація, яку надаватиме зацікавлена особа, повинна бути правильною і достовірною. Інакше їй буде відмовлено в електронному дозволі, а також в можливості сісти на літак або в'їхати на територію Мексики.

^ Підтвердження заяви.

Після заповнення заяви система надасть Вам номер сторінки, користуючись яким Ви зможете знайти відповідь на заяву в розділі «Відстеження моєї заяви». Пароль буде вказаний Вам в момент збереження заяви.

Після збереження заяви система вкаже Вам, коли Ви повинні будете знову зайти на сайт для того, щоб дізнатися про результат. Той факт, що система надасть Вам номер сторінки, не означає, що Ви отримали електронний дозвіл. Необхідно, щоб Ви знайшли відповідь на заяву на наступній сторінці:

autorizacionelectronica.inami.gob.mx/htmls/seguimientoV2.aspx

^ Виправлення даних або зміна рейсу.

Для виправлення інформації, наданої в заяві, або її анулювання з причини зміни рейсу заповніть нову заяву, вказуючи правильні дані. Коли Ви спробуєте її зберегти, система попередить Вас про наявність електронного дозволу на стадії розгляду і запитає, чи Ви бажаєте її анулювати і зберегти тільки що заповнену заяву.

Ви повинні будете анулювати попередню заяву. Таким чином, система збереже тільки що заповнену заяву. Вам потрібно буде знову зайти в систему в терміни, які будуть зазначені для Вас з метою відстеження заяви.

^ Надання дозволу і перевірка

Коли дозвіл буде наданий, Ви повинні роздрукувати підтверджуючий документ і пред'явити його разом з паспортом і квитком на літак представнику авіакомпанії під час оформлення Вашої посадки на рейс. Авіакомпанія перевірить інформацію, і якщо вона виявиться правильною, посадка Вам буде дозволена.

^ Рекомендовано уточнити заздалегідь в авіакомпанії, чи вона здійснює операції в Системі Електронної Авторизації (СЕА) Мексики, для того, щоб уникнути будь-яких проблем.

Водночас, прибувши в пункт в'їзду в Мексику, Ви повинні будете показати діючий паспорт і електронний дозвіл агенту міграційної служби для їх перевірки.

^ Пред'явники віз США.

Особи будь-якої національності, що мають придатну і діючу візу для в їзду в Сполучені Штати Америки, або ті, що постійно проживають в Японії, Великобританії, країнах шенгенської зони, Канаді чи Сполучених Штатах Америки, не потребують візи для в'їзду в Мексику, тому їм не потрібно отримувати цей електронний дозвіл, а достатньо пред'явити таку візу або документ про постійне проживання.

Мексиканська віза залишається актуальною для іншого роду діяльності поза туризмом, транзитом або бізнесом. Також можливо отримати туристичну, транзитну або бізнесову візу строком до 10 років для осіб, які часто подорожують.

Для цього необхідно звернутися до Посольства Мексики в Україні за більш детальною інформацієюСхожі:

Мексика віза Посольство Мексики в Україні інформує iconПосольство україни в австралії
Посольство україни у великій соціалістичній народній лівійській арабській джамагирії
Мексика віза Посольство Мексики в Україні інформує iconПосольство Королівства Нідерландів в Україні Міжнародний центр перспективних досліджень
Трансформація української освіти в контексті європейської інтеграції: цілісне бачення
Мексика віза Посольство Мексики в Україні інформує iconКерівникам загальноосвітніх навчальних закладів
України від 20. 11. 2012 року №86, відділ освіти інформує, що 27 січня 2013 року в Україні на державному рівні відзначатиметься Міжнародний...
Мексика віза Посольство Мексики в Україні інформує icon01135, м. Київ, проспект Перемоги, 10
Міністерство інформує, що 14-15 квітня 2011 року на базі Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара відбудеться...
Мексика віза Посольство Мексики в Україні інформує icon«районний методичний кабінет немирівської районної ради»
Кз «Немирівський рмк» інформує, що з 5 березня 2012 року по 30 червня 2012 року редакція пізнавально-розважального дитячого журналу...
Мексика віза Посольство Мексики в Україні інформує iconПро міжнародний конкурс дитячого малюнку
Міністерство освіти і науки України інформує про те, що з метою популяризації та впровадження ідеї ґендерної рівності серед дітей...
Мексика віза Посольство Мексики в Україні інформує iconВіза до Франції – фотографії
Таблиця з детальними характеристиками фотографій, необхідних для подання документів на візу до Франції
Мексика віза Посольство Мексики в Україні інформує iconУгорська транзитна віза
При відкритті візи лише дітям або пенсіонерам вартість послуг без консульського збору становить 250 грн
Мексика віза Посольство Мексики в Україні інформує iconСписок документів для короткотермінової візи (максимум 90 днів) шенґенська віза до норвегії, ісландії
Цей список (2 сторінки) має бути роздрукований, підписаний та наданий разом із супроводжуючими документами
Мексика віза Посольство Мексики в Україні інформує iconСписок документів для короткотермінової візи (максимум 90 днів) шенґенська віза до норвегії, ісландії
Цей список (2 сторінки) має бути роздрукований, підписаний та наданий разом із супроводжуючими документами
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©zno.znaimo.com.ua 2000-2014
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи