Міністерство України у справах сім’ї, молоді та спорту Асоціація спортивного танцю України Тернопільський обласний осередок асту клуб спортивного танцю «Квікстеп» icon

Міністерство України у справах сім’ї, молоді та спорту Асоціація спортивного танцю України Тернопільський обласний осередок асту клуб спортивного танцю «Квікстеп»НазваМіністерство України у справах сім’ї, молоді та спорту Асоціація спортивного танцю України Тернопільський обласний осередок асту клуб спортивного танцю «Квікстеп»
Дата конвертації19.05.2013
Розмір67.37 Kb.
ТипДокументи
джерелоМіністерство України у справах сім’ї, молоді та спорту

Асоціація спортивного танцю України

Тернопільський обласний осередок АСТУ

Клуб спортивного танцю «Квікстеп»


Всеукраїнські змагання зі спортивного танцю

КУБОК УКРАЇНИ – 2010

30 жовтня 2010р.

м. Тернопіль ТРЦ «Подоляни» вул. Текстильна 28-ч www.podolyany.com.ua


№№


Категорії

Розминка 09.00

Розминка 12.00

Розминка 15.00

Розминка 18.00

Початок змагань

9.30 год.

Початок змагань 12.30 год

Початок змагань 15.30 год.

Початок змагань 18.30 год.

1

Бебі до 6 роківW, Ch
2

Бебі до 8 роківW, Ch
3

Школа 1 до 8 років
W, Ch, J4

Школа 2 до 10 років
W, Ch, J5

Школа 3 до 12 років
W, Ch, J6

Діти «Н» до 8 років

W,Q, Ch, J


7

Ювенали 1 «Н» до 10 років

W,Q, Ch, J


8

Ювенали 2 «Н» до 12 років

W,Q, Ch, J


9

Юніори 1 «Н» до 14 років

W,Q, Ch, J


10

Хобі «Н» старші 14 років

W,Q, Ch, J


11

Ювенали 1 „Е” до 10 років

St (3 т.);

La (3 т.)12

Ювенали 2 „Е” до 12 років

St (3 т.);

La (3 т.)13

Юніори 1 „Е” до 14 років

St (3 т.);

La (3 т.)14

Юніори 2 „Е” до 16 років

St (3 т.);

La (3 т.)15

Ювенали 1 + 2 „Д”La (4 т.)

St (4 т.);

16

Юніори 1 „Д”La (4 т.)

St (4 т.);

17

Юніори 2 „Д”La (4 т.)

St (4 т.);

18

Молодь + Дорослі ХобіLa (4 т.)

St (4 т.);

19

Ювенали 1 ^ Кубок УкраїниLa (4 т.)

St (4 т.)

20

Ювенали 2 ^ Кубок УкраїниSt

La

21

Юніори 1 ^ Кубок УкраїниSt

La

22

Юніори 2 ^ Кубок УкраїниSt

La

23

Молодь 1 ^ Кубок УкраїниSt

La

24

Молодь 2 ^ Кубок УкраїниSt

La

25

Дорослі ^ Кубок УкраїниSt

La

Категорії Бебі для дітей, які почали займатися не раніше вересня 2009р.

Фігури і костюми: згідно правил АСТУ

Реєстрація: До участі у змаганнях допускаються всі танцювальні пари. Реєстрація пар за класифікаційними книжками дійсними на 2010 рік. Реєстрація відбувається відповідно до дати народження. Закінчення реєстрації – за 1 год. до початку відповідного відділення.

^ Фінансові умови: змагання проводяться з благодійною метою. Всі витрати по організації та проведенню змагань здійснюються за рахунок благодійних і спонсорських внесків.

Благодійний внесок з учасника за програму: «Школа» – 60 грн.; початківці, «Е» - 70 грн.; хобі, «Д» - 80 грн., рейтинг – 100 грн. Благодійний внесок для супроводжуючих та глядачів - 40 грн. на весь день змагань.

Судді змагань Ліцензовані будь-якою Всеукраїнською організацією, що займається розвитком спортивного танцю в Україні відповідно до своєї судівської категорії. Наявність суддівської книжки обов’язкова.

Для шановних тернополян реєстрація і отримання наспинних номерів 29 жовтня 2010р.

Заявки: Необхідно надіслати до 25 жовтня 2010 року. на E-mail: quickstep-t@mail.ru


Організатор: КСТ «Квікстеп»

Сергій Манжос
Тел.: (0352) 28 25 11
Тел. моб.: (097) 968 26 51Схожі:

Міністерство України у справах сім’ї, молоді та спорту Асоціація спортивного танцю України Тернопільський обласний осередок асту клуб спортивного танцю «Квікстеп» iconМіністерство України у справах сім’ї, молоді та спорту Асоціація спортивного танцю України Управління у справах молоді та спорту Запорізької облдержадміністрації Клуб спортивного танцю „Динамо-Запоріжжя”
Реєстрація: Згідно дійсних на 2007 рік класифікаційних книжок будь-якої організації, що займається розвитком спортивного танцю в...
Міністерство України у справах сім’ї, молоді та спорту Асоціація спортивного танцю України Тернопільський обласний осередок асту клуб спортивного танцю «Квікстеп» iconАсоціація спортивного танцю України Управління з питань фізичної культури та спорту лода львівський обласний осередок асту клуб спортивного танцю “Динамо-Винники”

Міністерство України у справах сім’ї, молоді та спорту Асоціація спортивного танцю України Тернопільський обласний осередок асту клуб спортивного танцю «Квікстеп» iconМіністерство україни у справах сім’Ї, молоді та спорту спрортивний комітет україни асоціація спортивного танцю україни головне управління з питань фізичної культури та спорту кмда клуб спортивного танцю нуфвсу «Супаданс»
Судді: Судді, що мають ліцензію будь-якої організації, що займається розвитком спортивного танцю в Україні
Міністерство України у справах сім’ї, молоді та спорту Асоціація спортивного танцю України Тернопільський обласний осередок асту клуб спортивного танцю «Квікстеп» iconМіністерство україни у справах сім’Ї, молоді та спорту спортивний комітет україни асоціація спортивного танцю україни головне управління з питань фізичної культури та спорту кмда клуб спортивного танцю нуфвсу «Супаданс» каштани києва 2008
Судді: Судді, що мають ліцензію будь-якої організації, що займається розвитком спортивного танцю в Україні
Міністерство України у справах сім’ї, молоді та спорту Асоціація спортивного танцю України Тернопільський обласний осередок асту клуб спортивного танцю «Квікстеп» iconМіністерство україни у справах сім’Ї, молоді та спорту асоціація спортивного танцю україни головне управління з питань фізичної культури та спорту кмда клуб спортивного танцю нуфвсу «Супаданс» чемпіонат києва

Міністерство України у справах сім’ї, молоді та спорту Асоціація спортивного танцю України Тернопільський обласний осередок асту клуб спортивного танцю «Квікстеп» iconАсоціація спортивного танцю України Львівський обласний осередок асту клуб спортивного танцю «Аеліта»

Міністерство України у справах сім’ї, молоді та спорту Асоціація спортивного танцю України Тернопільський обласний осередок асту клуб спортивного танцю «Квікстеп» iconАсоціація спортивного танцю україни львівський обласний осередок асту клуб спортивного танцю “пролісок”

Міністерство України у справах сім’ї, молоді та спорту Асоціація спортивного танцю України Тернопільський обласний осередок асту клуб спортивного танцю «Квікстеп» iconАсоціація спортивного танцю україни львівський обласний осередок асту клуб спортивного танцю «діадема»

Міністерство України у справах сім’ї, молоді та спорту Асоціація спортивного танцю України Тернопільський обласний осередок асту клуб спортивного танцю «Квікстеп» iconАсоціація спортивного танцю України Львівський обласний осередок асту клуб спортивного танцю «ВікаДанс»

Міністерство України у справах сім’ї, молоді та спорту Асоціація спортивного танцю України Тернопільський обласний осередок асту клуб спортивного танцю «Квікстеп» iconМіністерство України у справах сім’ї, молоді та спорту Асоціація спортивного танцю України Комітет фізичної культури і спорту виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради. Клуб спортивного танцю «Динамо» Івано-Франківськ

Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©zno.znaimo.com.ua 2000-2014
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи