Львівська міська рада Управління молоді, сім’ї та спорту Асоціація спортивного танцю України Асоціація студій і клубів дитячого спортивного бального танцю за місцем проживання м. Львова Клуб спортивного танцю «Аеліта» icon

Львівська міська рада Управління молоді, сім’ї та спорту Асоціація спортивного танцю України Асоціація студій і клубів дитячого спортивного бального танцю за місцем проживання м. Львова Клуб спортивного танцю «Аеліта»НазваЛьвівська міська рада Управління молоді, сім’ї та спорту Асоціація спортивного танцю України Асоціація студій і клубів дитячого спортивного бального танцю за місцем проживання м. Львова Клуб спортивного танцю «Аеліта»
Дата конвертації19.05.2013
Розмір47.35 Kb.
ТипДокументи
джерелоЛьвівська міська рада

Управління молоді, сім’ї та спорту

Асоціація спортивного танцю України

Асоціація студій і клубів дитячого спортивного бального танцю за місцем проживання м. Львова

Клуб спортивного танцю «Аеліта»“КУБОК КЛУБІВ МІСТА ЛЬВОВА – 2008”

Відкриті класифікаційні змагання

27 ВЕРЕСНЯ 2008 РОКУ


м. Львів, Палац молоді “ Романтик”

Львівський центральний парк культури і відпочинку ім. Б. ХмельницькогоКАТЕГОРІЇ


10:00–РОЗМИНКА

11:00- ПОЧАТОК

13:00–РОЗМИНКА

13:30- ПОЧАТОК

16:30–РОЗМИНКА

17:00- ПОЧАТОК

1.
^

Школа «Діти» (до 6 років)


W, Ch, J2.

Школа «Діти» (до 8 років)


W, Ch, J3.
^

Школа 1 (до 10 років)


W, Q, Ch, J4.

Школа 2 (до 12 років)


W, Q, Ch, J5.
^

Школа 3 (до 14 років)


W, Q, Ch, J6.

Ювенали 1 “Н” (до 10 років)
W, Q, Ch, J
7.

Ювенали 2 “Н” (до 12 років)
W, Q, Ch, J
8.

Юніори 1 “Н” (до 14 років)
W, Q, Ch, J
9.

Юніори 2 “Н” (до 16 років)
W, Q, Ch, J
10.

Хобі - початківці
3 ST , 3 LA
11.

Ювенали 1 “Е” (до 10 років)
3 ST , 3 LA
12.

Ювенали 2 “Е” (до 12 років)
3 ST , 3 LA
13.

Юніори 1 “Е” (до 14 років)
3 ST , 3 LA
14.

Юніори 2 “Е” (до 16 років)
3 ST , 3 LA
15.

Ювенали 2 “D” (до 12 років)4 ST , 4 LA

16.

Юніори 1 “D” (до 14 років)4 ST , 4 LA

17.

Юніори 2 “D” (до 16 років)4 ST , 4 LA

18.

Хобі4 ST , 4 LA

19.

Юніори 1 “C” (до 14 років)ST , LA

20.

Юніори 2 “C” (до 16 років)ST , LA

21.

Молодь+ Дорослі “C”ST , LA

Реєстрація: До участі у змаганнях допускаються всі танцювальні пари. Реєстрація пар за класифікаційними книжками дійсними на 2008 рік.

Реєстрація відбувається відповідно до дати народження.

Фігури: Згідно з Переліком дозволених фігур АСТУ.

Перелік фігур розміщений на Інтернет сайті АСТУ: www.udsa.com.ua


Судді: Ліцензовані будь-якою Всеукраїнською організацією, що займається розвитком спортивного танцю в Україні.


Призи: Фіналісти нагороджуються дипломами, призери – медалями, переможці – кубками та призами.

Заявки: Необхідно надіслати до 24 вересня 2008 року.

Організатор: Юрій Прочко
Тел.: (032) 293 74 11 Тел. моб.: (067) 670 28 25 E-mail: yuriyprochko@yahoo.com

ВХІД ДЛЯ ГЛЯДАЧІВ – ВІЛЬНИЙ!

Благодійні внески:

Школа – 30 грн. з учасника.

Початківці – 40 грн. з учасника.

«Е» - клас – 40 грн. з учасника за програму.

«D» - клас – 50 грн. з учасника за програму.

«С» - клас – 60 грн. з учасника за програму.

ВХІД ДЛЯ ГЛЯДАЧІВ – ВІЛЬНИЙ!Схожі:

Львівська міська рада Управління молоді, сім’ї та спорту Асоціація спортивного танцю України Асоціація студій і клубів дитячого спортивного бального танцю за місцем проживання м. Львова Клуб спортивного танцю «Аеліта» iconАсоціація спортивного танцю України Управління з питань сім’ї, молоді та спорту Львівської обласної державної адміністрації Львівська міська рада Клуби спортивного танцю “Аеліта” та “Арабеск”
Управління з питань сім’ї, молоді та спорту Львівської обласної державної адміністрації
Львівська міська рада Управління молоді, сім’ї та спорту Асоціація спортивного танцю України Асоціація студій і клубів дитячого спортивного бального танцю за місцем проживання м. Львова Клуб спортивного танцю «Аеліта» iconМіністерство України у справах сім’ї, молоді та спорту Львівська міська рада Управління з питань сім’ї, молоді та спорту Львівської обласної державної адміністрації Асоціація спортивного танцю України Клуби спортивного танцю “Аеліта” та “Арабеск”
Управління з питань сім’ї, молоді та спорту Львівської обласної державної адміністрації
Львівська міська рада Управління молоді, сім’ї та спорту Асоціація спортивного танцю України Асоціація студій і клубів дитячого спортивного бального танцю за місцем проживання м. Львова Клуб спортивного танцю «Аеліта» iconМіністерство України у справах сім’ї, молоді та спорту Асоціація спортивного танцю України Управління у справах молоді та спорту Запорізької облдержадміністрації Клуб спортивного танцю „Динамо-Запоріжжя”
Реєстрація: Згідно дійсних на 2007 рік класифікаційних книжок будь-якої організації, що займається розвитком спортивного танцю в...
Львівська міська рада Управління молоді, сім’ї та спорту Асоціація спортивного танцю України Асоціація студій і клубів дитячого спортивного бального танцю за місцем проживання м. Львова Клуб спортивного танцю «Аеліта» iconМіністерство україни у справах сім’Ї, молоді та спорту спрортивний комітет україни асоціація спортивного танцю україни головне управління з питань фізичної культури та спорту кмда клуб спортивного танцю нуфвсу «Супаданс»
Судді: Судді, що мають ліцензію будь-якої організації, що займається розвитком спортивного танцю в Україні
Львівська міська рада Управління молоді, сім’ї та спорту Асоціація спортивного танцю України Асоціація студій і клубів дитячого спортивного бального танцю за місцем проживання м. Львова Клуб спортивного танцю «Аеліта» iconМіністерство україни у справах сім’Ї, молоді та спорту спортивний комітет україни асоціація спортивного танцю україни головне управління з питань фізичної культури та спорту кмда клуб спортивного танцю нуфвсу «Супаданс» каштани києва 2008
Судді: Судді, що мають ліцензію будь-якої організації, що займається розвитком спортивного танцю в Україні
Львівська міська рада Управління молоді, сім’ї та спорту Асоціація спортивного танцю України Асоціація студій і клубів дитячого спортивного бального танцю за місцем проживання м. Львова Клуб спортивного танцю «Аеліта» iconМіністерство України у справах сім’ї, молоді та спорту Спортивний Комітет України Асоціація спортивного танцю України Управління з питань фізичної культури та спорту Львівської обласної державної адміністрації Клуб спортивного танцю “Аеліта”
Львів, Палац молоді "Романтик" Львівський центральний парк культури і відпочинку ім. Б. Хмельницького
Львівська міська рада Управління молоді, сім’ї та спорту Асоціація спортивного танцю України Асоціація студій і клубів дитячого спортивного бального танцю за місцем проживання м. Львова Клуб спортивного танцю «Аеліта» iconВсесвітня Рада Танцю Асоціація спортивного танцю України Клуб спортивного танцю Національного університету фізичного виховання і спорту України «Супаданс»
Головне управління з фізичної культури та спорту Київської міської державної адміністрації
Львівська міська рада Управління молоді, сім’ї та спорту Асоціація спортивного танцю України Асоціація студій і клубів дитячого спортивного бального танцю за місцем проживання м. Львова Клуб спортивного танцю «Аеліта» iconМіністерство україни у справах сім’Ї, молоді та спорту асоціація спортивного танцю україни головне управління з питань фізичної культури та спорту кмда клуб спортивного танцю нуфвсу «Супаданс» чемпіонат києва

Львівська міська рада Управління молоді, сім’ї та спорту Асоціація спортивного танцю України Асоціація студій і клубів дитячого спортивного бального танцю за місцем проживання м. Львова Клуб спортивного танцю «Аеліта» iconУправління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської облдержадміністрації Асоціація спортивного танцю України Спілка громадських організацій спортивного танцю

Львівська міська рада Управління молоді, сім’ї та спорту Асоціація спортивного танцю України Асоціація студій і клубів дитячого спортивного бального танцю за місцем проживання м. Львова Клуб спортивного танцю «Аеліта» iconАсоціація спортивного танцю України Тернопільська міська рада Клуб спортивного танцю “Мальви”

Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©zno.znaimo.com.ua 2000-2014
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи