Новини української асоціації інвестиційного бізнесу 16. 10. 2006р icon

Новини української асоціації інвестиційного бізнесу 16. 10. 2006рНазваНовини української асоціації інвестиційного бізнесу 16. 10. 2006р
Дата конвертації14.05.2013
Розмір149.16 Kb.
ТипДокументи
джерелоНОВИНИ


Української асоціації інвестиційного бізнесу 16.10.2006р.)З а х о д и УАІБ

*****

13 жовтня 2006 року відбулося засідання Круглого столу на тему «Актуальні проблеми діяльності фінансових установ: оцінка активів, довірче управління та рейтингування», організованого Українським агентством фінансового розвитку та Асоціацією українських банків, на якому обговорювалися актуальні питання діяльності фінансових установ. В засіданні Круглого столу прийняли участь представники урядових органів, науковці, представники ринку та члени Української асоціації інвестиційного бізнесу. Учасниками Круглого столу підготовлені рекомендації Уряду з проблем, які обговорювалися на засіданні.

Як зазначив на ньому член ДКЦПФР Сергій Бірюк, довірче управління на ринку цінних паперів України, яке здійснюється торговцями цінними паперами, знаходиться на початковому етапі свого розвитку, розробляється відповідна нормативна база. Слід враховувати, що управління цінними паперами – це фактично управління грошима з метою вкладення в цінні папери. Отже, дане питання має вирішуватися не лише ДКЦПФР, але й НБУ. Слід також зазначити, що подібною діяльністю вже займаються КУА. При цьому довірче управління цінними паперами, яке здійснюється торговцем, є більш зручним для індивідуального інвестора, а КУА – для населення. Розвиток довірчого управління вимагає вдосконалення депозитарної та біржової системи, підвищення ліквідності ринку. Крім того, розвитку довірчого управління сприятиме діяльність інвестиційних консультантів, які формують психологію поведінки потенційних інвесторів.

Член ДКЦПФР Микола Бурмака вказав на надмірну політизованість проблеми рейтингування, що руйнує концепцію рейтингування, затверджену урядом. Сьогодні на ринку рейтингування немає конкуренції. З метою підвищення ефективності роботи рейтингових агентств необхідно запроваджувати до них досить серйозні вимоги. Крім того пан Бурмака зазначив, що одним з перспективним напрямів є розвиток індустрії спільного інвестування. Цей сектор демонструє позитивну динаміку зростання. Практичний досвід діяльності ІСІ вимагає вдосконалення механізмів об’єктивної оцінки їхніх активів, зокрема, активів венчурних фондів. Зараз Комісія спільно з УАІБ опрацьовує нову більш якісну методику оцінки вартості чистих активів ІСІ.

На думку генерального директора УАІБ Євгена Григоренка, говорячи про розвиток довірчого управління в Україні, необхідно спиратись на зарубіжний досвід. Традиційно КУА вважається менш ризиковим управляючим ніж торговці цінними паперами. Наприклад, в Росії вже багато років існує інститут довірчого управління, в рамках якого компанії з управління активами управляють як рахунками індивідуальних інвесторів, так і населення. При цьому у даній сфері не спостерігалося конфліктних ситуацій. В Україні управляти індивідуальними рахунками можуть лише торговці цінними паперами. Як наслідок, відбувається ущемлення інтересів власників інвестиційних ресурсів, яким обмежують вибір. Інвестор повинен мати право вибору кому він довірить свої кошти. Торкаючись питання рейтингування, пан Григоренко відмітив, що на ринку повинні працювати кваліфіковані рейтингові агентства, які демонструють прозорість своєї діяльності. Основними споживачами їхніх послуг є інвестори. Враховуючи це, вимоги до рейтингових агентств має встановлювати не регулятор, а власники інвестиційних ресурсів. Сьогодні на ринку рейтингових послуг існує монополізм. Тому, було б доцільно, щоб на ньому з’явилася певна кількість рейтингових агентств, а інвестори зроблять правильний вибір й самі оберуть структури, які працюють найбільш ефективно. При цьому державні органи, які відповідають за створення конкуренції на цьому ринку послуг не поспішають з реалізацією практичних заходів в цьому напрямку.

Торкаючись оцінки активів інституціональних інвесторів пан Григоренко підкреслив, що певна робота в цьому напрямку ведеться. Її наслідком стала нова методика, розроблена ДКЦПФР за участю УАІБ. Але лише організований ринок цінних паперів вирішить цю проблему. Тому треба швидше розбудовувати цей ринок. Сьогодні він складає лише 4 відсотка всього ринку цінних паперів. При цьому його глибина і еластичність мізерні. Саме на це треба спрямувати всім нам зусилля. Нагальною потребою часу зазначив пан Григоренко є посилення контактів представників фондового ринку з Урядом, його керівництвом у вирішення найбільш складних питань, які не можуть вирішити чиновники середньої ланки.


*****

11 жовтня 2006 року відбулася прес-конференція на тему:

"Запуск Прем'єр Фондів Foyil: пайовий інтервальний диверсифікований інвестиційний фонд "Прем'єр Фонд Дохід та Зростання". Оновлення корпоративного стилю Foyil та плани на майбутнє"


У середу, 11 жовтня, о 10:30 в прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" відбулася прес-конференція на тему: "Запуск Прем'єр Фондів Foyil: пайовий інтервальний диверсифікований інвестиційний фонд "Прем'єр Фонд Дохід та Зростання". Оновлення корпоративного стилю Foyil та плани на майбутнє".
Участь прийняли: заступник генерального директор Української асоціації інвестиційного бізнесу Трипольська О.О., начальник управління спільного інвестування ДКЦПФР Іванов Є.Р., управляючий директор «Foyil Securities» Сандул А.В., директор ТОВ «КУА «Фоїл Ессет Менеджмент Юкрейн» Підреза І.П., заступник директора, інвестиційний керуючий ТОВ «КУА «Фоїл Ессет Менеджмент Юкрейн» Мошкало Д.В.

Як нагадав під час презентації начальник управління спільного інвестування ДКЦПФР Євген Іванов, поява ІСІ, на зразок того, який створено компанією Foyil, є досить позитивним чинником. Зараз в Україні вже існує 464 ІСІ, 214 з них були зареєстровані у поточному році. При цьому зростає частка відкритих та інтервальних фондів. Комісія постійно працює над вдосконаленням нормативної бази діяльності ІСІ. Зокрема, зараз відпрацьовуються питання щодо корекції портфеля ІСІ, вдосконалення валютного законодавства тощо.

За повідомленням заступника генерального директора УАІБ Ольги Трипольської, сьогодні із загальної кількості ІСІ з коштами населення можуть працювати близько шести десятків фондів. Поки що не всі структури готові до роботи з фізичними особами, оскільки головною умовою для цього є високий рівень професіоналізму компаній. Як правило, з населенням зараз працюють структури, які накопичили значний досвід роботи на ринку, або іноземні компанії, які мають високий рівень корпоративної культури та відповідні стандарти відкритості та прозорості. Вітчизняні компанії, які бажають працюватимуть з коштами фізичних осіб, повинні також запроваджувати у себе аналогічні стандарти й використовувати позитивний досвід у цій сфері.

За словами генерального директора компанії Foyil Securities, яка є центральною ланкою групи компаній Foyil, Олександра Сандула, зараз іноземні інвестори контролюють близько 70% сукупних обсягів торгів на ПФТС. Однак, найближчими роками лідируючі позиції на українському ринку цінних паперів мають належати вітчизняним інвесторам й, зокрема, фізичним особам. Сьогодні населення щоденно вкладає на банківські депозити близько $17 млн. При цьому багато людей вже бажають диверсифікувати свої вклади. Одним з найбільш ефективних шляхів досягнення цієї мети є вкладання коштів в інвестиційні фонди. Група компаній Foyil, один із зарубіжних фондів якої минулого року посів друге місце у світі за рівнем доходності, буде всіляко використовувати свій досвід на українському ринку. При цьому пан Сандул оптимістично дивиться на розвиток останнього й сподівається на його зростання наступного року. Управляти активами фонду «Прем’єр фонд дохід та зростання» буде КУА «Foyil Asset Management Ukraine». Її директор Ірина Підреза повідомила, що дана КУА отримала ліцензію як на управління активами ІСІ, так і активами НПФ. Портфель зазначеного фонду складатиметься з акцій, муніципальних та державних облігацій, вкладень на банківських депозитах та грошових коштів. Найближчим часом планується створення ще чотирьох фондів – фонду облігацій, фонду акцій, фонду нерухомості та індексного фонду.


*****

Шановні члени УАІБ!

Доводимо до вашого відома, що ^ 9-12 листопада у виставковому центрі „КиївЕкспоПлаза” (вул. Салютна, 2-Б) відбудеться третя спеціалізована виставка фінансових послуг „Гроші ЕКСПО 2006”.

З огляду на значення подібної виставки у розвитку інвестиційного бізнесу та важливість більш активної пропагандистської роботи фінансових та інвестиційних компаній серед населення і проведення широких рекламних кампаній, Українська асоціація інвестиційного бізнесу надає інформаційну підтримку виставковому заходу „Гроші ЕКСПО 2006” і запрошує до участі у ньому.

Організатором виставки виступає компанія „Євроіндекс”, один із лідерів виставкового бізнесу України, член Всесвітньої асоціації виставкової індустрії UFІ (об’єднання 256 провідних виставкових компаній світу).

^ Тематичними напрямками виставки є банківські послуги, страхові послуги, програми кредитних спілок, недержавні пенсійні фонди, послуги фінансових компаній, послуги інвестиційних фондів, ломбарди.

^ Цільова аудиторія виставки: київський середній клас — менеджери середньої и вищої ланки комерційних структур; представники малого і середнього бизнесу; фізичні особи: молодь та люди середнього віку, що працюють в приватних компаніях або займаються приватним бізнесом; представники творчих професій; держслужбовці.

Одночасно з виставкою „Гроші ЕКСПО 2006” пройде друга спеціалізована міжнародна виставка „Франчайзинг 2006”. Така синергія подій дозволить привернути на виставку більше відвідувачів з підприємницьких кіл.

Повна інформація про виставку, інформація і послуги для учасників, а також умови участі дивіться на сайті www.groshi.euroindex.ua. З питань участі у виставці звертайтеся до Дмитра Маркіна, тел: (044) 461-9301 або e-mail: markin@eindex.kiev.ua


*****

ДКЦПФР розробляє нормативну базу на виконання закону «Про цінні папери та фондовий ринок»

Як зазначив на засіданні круглого стола «Актуальні проблеми діяльності фінансових установ: оцінка активів, довірче управління та рейтингування» член ДКЦПФР Микола Бурмака, у поточному році спостерігається позитивна динаміка розвитку вітчизняного ринку цінних паперів. За 9 місяців 2006 року Комісія зареєструвала випусків акцій на загальну суму 31 млрд. грн. (загальний показник 2005 року дорівнював 25 млрд. грн.). З цієї суми 46% припадало на випуски акцій з метою залучення коштів. Вже кілька років поспіль спостерігається тенденція щодо активізації ринку корпоративних облігацій. Протягом звітного періоду ДКЦПФР зареєструвала 599 випусків корпоративних облігацій на загальну суму 13 млрд. грн. Основним напрямом нормотворчої роботи Комісії зараз є розробка нової нормативної бази на виконання Закону «Про цінні папери та фондовий ринок». В цілому, по цьому напряму передбачається розробити близько 40 нормативних документів. Насамперед, йдеться про врегулювання емісійної діяльності. Зазначеним Законом змінено механізми випуску цінних паперів – підписка замінена на публічне та приватне розміщення. Комісія передбачає чітко структурувати цей процес. Він включатиме у себе два етапи: по-перше, це надання можливості акціонерам скористатися їхнім переважним правом на придбання акцій; по-друге, здійснення розміщення акцій. В Комісії вважають, що публічне розміщення цінних паперів має відбуватися виключно на фондових біржах. Поряд із цим, відпрацьовуються механізми щодо збільшення (зменшення) статутних фондів акціонерних товариств. ДКЦПФР також розробила новий нормативний акт щодо випуску корпоративних облігацій, основною метою якого є захист прав інвесторів. У цьому документі передбачені значні вимоги до емітентів корпоративних облігацій, уперше введене визначення дефолту та передбачені дії емітента під час дефолту. Пан Бурмака відмітив, що уся робота з розробки нормативно-правових актів відбувається прозоро із залученням учасників ринку й спрямована на забезпечення стабільності розвитку ринку цінних паперів.

*****


ФДМУ визначив фондові біржі, на яких здійснюватиметься продаж держпакетів пакетів акцій ВАТ «Міттал Стіл Кривий Ріг»

Фонд державного майна України визначив фондові біржі, на яких здійснюватиметься продаж держпакетів пакетів акцій ВАТ «Міттал Стіл Кривий Ріг», повідомляє прес-служба ФДМУ. Продаж заплановано таким чином: 22.11.2006 р. на Українській міжбанківській валютній біржі - пакет акцій розміром 0,33% СФ у кількості 12 736 458 шт. акцій; 01.12.2006 р. на Фондовій біржі ПФТС - пакет акцій розміром 0,32% СФ у кількості 12 350 507 шт. акцій; 12.12.2006 р. на Українській фондовій біржі - пакет акцій розміром 0,33% СФ у кількості 12 736 459 шт.акцій; 20.12.2006 р. на Фондовій біржі «ІННЕКС» (нова назва Донецької фондової біржі) - пакет акцій розміром 0,32% СФ у кількості 12 350 505 шт. акцій.


*****

Президент підписав закон «Про управління об’єктами державної власності»

Глава держави підписав закон «Про управління об’єктами державної власності» (реєстраційний № 185-V), прийнятий парламентом 21 вересня 2006 року, повідомляє прес-служба Президента. Закон визначає правові засади управління об’єктами державної власності, об’єкти та суб’єктів управління державною власністю та їх повноваження, зокрема, Кабінету Міністрів України, уповноважених органів управління, Фонду державного майна України, Національної академії наук України, галузевих академій наук, господарських структур та уповноважених осіб. Крім того, закон містить положення про особливості управління корпоративними правами держави, обмеження щодо розпорядження такими правами, контроль за виконанням функцій з управління об’єктами державної власності, використання державного майна. Раніше Президент України неодноразово застосовував право вето до названого закону через невідповідність його положень Конституції, Господарському та Цивільному кодексам України, іншим законам України, а також через загальну концептуальну недосконалість закону. Під час повторного розгляду пропозиції Президента України до закону було враховано.

*****

^ У парламенті зареєстровано проект закону «Про внесення змін до Закону України «Про оподаткування прибутку підприємств» (щодо оподаткування емісійного доходу)

У Верховній Раді України зареєстровано проект закону «Про внесення змін до Закону України «Про оподаткування прибутку підприємств» (щодо оподаткування емісійного доходу) (реєстраційний №2292), який внесли народні депутати Д. Сандлер, В. Хмельницький та С. Буряк. Як зазначається у пояснювальній записці до документу його метою є розв’язання податкових протиріч і пожвавлення руху фінансових ресурсів. Законопроект передбачає виключення з валового доходу емісійного доходу з метою акумулювання високого інвестиційного потенціалу та уникнення неплатоспроможності суб’єктів господарювання. Документ підготовлено для приведення окремих норм закону, що регулюють порядок оподаткування емісійного доходу, у відповідність одна одній.

!!! Враховуючи його позитивне значення для міноритарних акціонерів, ІСІ, НПФ, ^ Українська асоціація інвестиційного бізнесу звертається до своїх членів, а також інших асоціацій, які працюють на фондовому ринку, забезпечити його проходження в комітетах Верховної Ради України, роз‘яснення його позитивної ролі серед депутатів.

*****

У вересні 2006 року промислове виробництво в Україні зросло на 6,2%, а у січні-вересні - на 5,5%

Згідно з повідомленням Державного комітету статистики у вересні 2006 року промислове виробництво в Україні проти вересня 2005 року зросло на 6,2%, а у січні-вересні проти аналогічного періоду минулого року - на 5,5%. у вересні 2006 року проти серпня 2006 року зафіксований спад промислового виробництва на рівні 0,3%. У добувній промисловості у вересні 2006 року проти вересня 2005 року зростання промислового виробництва становило 3,6%, у виробництві неенергетичних матеріалів - 11,5%, у видобутку енергетичних матеріалів за цей період зафіксований спад 1,7%. В обробній промисловості зростання обсягів виробництва склало 6,4%, у харчовій промисловості й переробці сільськогосподарських продуктів - 2,9%. При цьому в легкій промисловості обсяги виробництва скоротилися на 3,5%. У виробництві деревини й виробів з деревини зростання дорівнювало 18,8%, у целюлозно-паперовій, поліграфічній промисловості, видавничій справі - 6,8%, у виробництві коксу й продуктів нафтопереробки був спад на рівні 5,3%. У хімічній і нафтохімічній промисловості зафіксоване зростання на рівні 12,2%, в металургії й металообробці - 10,8%, у машинобудуванні - 9,1%, у виробництві й розподілі електроенергії, газу й води - 9%. Для довідки: в серпні 2006 року проти серпня 2005 року промислове виробництво в Україні зросло на 9,1%, у січні-серпні проти аналогічного періоду минулого року - на 5,4%. У 2005 році зростання промислового виробництва в Україні становило 3,1%, а в 2004 - 12,5%.

*****

Держкомстат поліпшив показник зростання ВВП України за перше півріччя 2006 року з 5% до 5,4%

Державний комітет статистики переглянув показник зростання реального валового внутрішнього продукту України за перше півріччя 2006 року убік збільшення - з 5% до 5,4%. При цьому був покращений й показник номінального ВВП - з 206 099 млн. грн. до 224 837 млн. грн. За січень-липень покращені дані по торгівлі: з 8,6% до 9,6%, транспорту - з 6,7% до 8,0%, чистим податкам на продукти - з 4,7% до 7,2%, погіршені по обробній промисловості - з 3,3% до 1,4% та будівництву з 6,5% до 4,3%.

*****

Мінекономіки не має наміру переглядати прогноз інфляції на 2006 рік

За словами міністра економіки Володимира Макухи, Міністерство економіки не має наміру переглядати річний прогноз інфляції, повідомляє агентство УНІАН. Він відзначив, що на сьогоднішній день не існує яких-небудь серйозних передумов для перегляду даного прогнозу й Мінекономіки орієнтується на рівень у 10%. Коментуючи двовідсоткове зростання інфляції у вересні поточного року, міністр відзначив, що воно було зумовлене подорожчанням енергоносіїв, а також сезонним зростанням цін на сільськогосподарську продукцію й на сьогодні економіка повністю втримується в рамках прогнозу. Пан Макуха також повідомив, що у Мінекономіки немає підстав для перегляду своїх прогнозів щодо зростання промислового виробництва.

Слід нагадати, що у листопаді 2005 року Міністерство економіки прогнозувало в 2006 році зростання ВВП на рівні 5,8-7%, інфляцію - на рівні 9-11,5%. У січні 2006 року Мінекономіки відкликало свій прогноз для перегляду й у середині березня погіршило прогноз інфляції в 2006 році до 11,4-11,6%. При формуванні Держбюджету на 2006 рік Кабінет Міністрів виходив із прогнозу зростання ВВП в 2006 році 7%, показника інфляції - 8,7%.

*****

Державна іпотечна установа отримала право на кредитування фізичних осіб

Державна комісія з регулювання ринків фінансових послуг видала Державній іпотечній установі (ДІУ) ліцензію на надання фінансових кредитів фізичним особам, повідомляє ЛігаБізнесІнформ. Кредити будуть надаватися ДІУ за рахунок залучених коштів - внутрішніх та зовнішніх позик. При цьому кошти будуть видаватися не прямо, а опосередковано - через банки, які відбиратимуться на конкурсній основі й згодом здійснюватимуть іпотечне кредитування фізичних осіб. Нагадаємо, що Державна іпотечна установа була створена відповідно до постанови уряду №1330 від 8 жовтня 2004 року «Деякі питання Державної іпотечної установи». Засновником ДІУ є держава в особі Кабінету Міністрів України. Метою діяльності установи є сприяння розвитку ринку іпотечного кредитування в Україні, зокрема, шляхом рефінансування іпотечних кредиторів (банків і небанківських фінансових установ, які здійснюють діяльність по наданню забезпечених іпотекою кредитів) за рахунок коштів, отриманих від розміщення цінних паперів, а також впровадження ефективних механізмів підвищення рівня їхньої ліквідності. Генеральні угоди з ДІУ про одержання рефінансування вже підписали більше 30 українських банків.

*****

За останній тиждень Індекс ПФТС зріс на 5,84 пункту


Індекс та обсяги торгів в ПФТС за 13.10.2006 р.

Обсяг

Індекс ПФТС

Індекс ПФТС-Cbonds

Індекс ПФТС-Cbonds/TR

22 719 850,29

402,48

98,69

133,07


*****

Минулого тижня Мінфін продало держоблігації на суму 55,39 млн. грн.

Минулого тижня Міністерство фінансів провело чергові аукціони з розміщення облігацій внутрішньої державної позики (ОВДП). На першому з них були продані 30 000 шт. ОВДП на загальну суму 30 205 200 грн. Це були дворічні облігації із прибутковістю 9% річних. Мінфін також пропонував до продажу п’ятирічні ОВДП із прибутковістю 9,5%, але не зміг їх розмістити. На другому аукціоні Мінфін змогло реалізувати 25 000 шт. трирічних ОВДП з доходністю 9,4% річних на суму 25 190 500 грн. При цьому не були продані п’ятирічні облігації з доходністю 9,5% річних. З початку проведення торгів в 2006 році Мінфін продав ОВДП на суму 235,97 млн. грн. при річному плані 4,495 млрд. грн.


*****

Уряд Росії посилює заходи проти маніпулювання цінами на фінансових ринках

Уряд РФ схвалив поправки до Кодексу про адміністративні правопорушення Росії, що підвищують відповідальність за порушення законодавства про акціонерні товариства, товариства з обмеженою відповідальністю, про ринок цінних паперів та про інвестиційні фонди, повідомляє сайт «Национальной лиги управляющих» (Росія). Законопроект підвищує відповідальність за такі порушення на ринку цінних паперів, як використання службової інформації, порушення вимог про розкриття інформації, недобросовісна емісія. При цьому максимальний розмір штрафів для посадових осіб збільшується з п’ятдесяти 5 до 20 тис. руб. Для юридичних осіб максимальний розмір штрафу пропонується збільшити з 50 тис. до 1 млн. руб. Доцільність збільшення розміру штрафів обумовлена недостатністю розміру адміністративних санкцій та їхньою невідповідністю суспільній небезпеці порушень на фінансовому ринку. За останні роки в Росії спостерігається істотне зростання фінансових правопорушень, що багато в чому пояснюється тим, що чинні санкції не здійснюють серйозний вплив на правопорушників. При цьому порушниками виступають фінансові компанії, що володіють великими грошовими ресурсами, емітенти, що залучають кошти інвесторів, посадові особи зазначених організацій. Законопроект також уточнює склади правопорушень на фінансовому ринку, установлює адміністративну відповідальність за маніпулювання цінами на ринку цінних паперів, за порушення вимог законодавства про зберігання документів, про порядок скликання, підготовки й проведення загальних зборів акціонерів, учасників товариств з обмеженою відповідальністю й власників інвестиційних паїв закритих пайових інвестфондів. Крім того, документ передбачає надання ФСФР Росії права розглядати справи про адміністративні правопорушення на фінансовому ринку. Також передбачається продовження строку давності залучення до адміністративної відповідальності за порушення законодавства про ринок цінних паперів та про інвестиційні фонди до одного року замість двох місяців.
Складено за матеріалами сайтів Інтернет-агентств та власною інформацієюСхожі:

Новини української асоціації інвестиційного бізнесу 16. 10. 2006р iconНовини української асоціації інвестиційного бізнесу 06. 11. 2006р
До уваги членів уаіб! 29-30 листопада 2006 року м. Києві при підтримці Української асоціації інвестиційного бізнесу відбудеться ІІ...
Новини української асоціації інвестиційного бізнесу 16. 10. 2006р iconНовини української асоціації інвестиційного бізнесу 11. 09. 2006р
...
Новини української асоціації інвестиційного бізнесу 16. 10. 2006р iconНовини української асоціації інвестиційного бізнесу 18. 09. 2006р
...
Новини української асоціації інвестиційного бізнесу 16. 10. 2006р iconНовини української асоціації інвестиційного бізнесу 04. 09. 2006р
...
Новини української асоціації інвестиційного бізнесу 16. 10. 2006р iconНовини української асоціації інвестиційного бізнесу 17. 07. 2006р

Новини української асоціації інвестиційного бізнесу 16. 10. 2006р iconНовини української асоціації інвестиційного бізнесу 16. 10. 2006р
В засіданні Круглого столу прийняли участь представники урядових органів, науковці, представники ринку та члени Української асоціації...
Новини української асоціації інвестиційного бізнесу 16. 10. 2006р iconНовини української асоціації інвестиційного бізнесу 16. 04. 2007 р
Ялта відбудеться традиційна Кримська науково–практична конференція Української асоціації інвестиційного бізнесу на тему Управління...
Новини української асоціації інвестиційного бізнесу 16. 10. 2006р iconНовини української асоціації інвестиційного бізнесу 19. 06. 2006р
Круглий стіл” на тему: „Довіра та обізнаність населення як складова інвестиційного клімату в Україні”
Новини української асоціації інвестиційного бізнесу 16. 10. 2006р iconНовини української асоціації інвестиційного бізнесу 02. 04. 2007 р
...
Новини української асоціації інвестиційного бізнесу 16. 10. 2006р iconНовини української асоціації інвестиційного бізнесу 19. 03. 2007 р
Києві відбудуться загальні звітно-виборні Збори членів Української асоціації інвестиційного бізнесу, на яких буде підведено підсумки...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©zno.znaimo.com.ua 2000-2014
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи