Рішення про видачу свідоцтв про реєстрацію саморегулівних організацій, що об’єднують юридичних осіб, які здійснюють професійну діяльність на фондовому ринку, повідомляє прес-служба Комісії icon

Рішення про видачу свідоцтв про реєстрацію саморегулівних організацій, що об’єднують юридичних осіб, які здійснюють професійну діяльність на фондовому ринку, повідомляє прес-служба КомісіїНазваРішення про видачу свідоцтв про реєстрацію саморегулівних організацій, що об’єднують юридичних осіб, які здійснюють професійну діяльність на фондовому ринку, повідомляє прес-служба Комісії
Дата конвертації13.05.2013
Розмір135.53 Kb.
ТипРішення
джерело


НОВИНИ


Української асоціації інвестиційного бізнесу 23.04.2012 р.

.2011 р.)НКЦПФР видала УАІБ та ПАРД свідоцтва про реєстрацію СРО

НКЦПФР прийняла рішення про видачу свідоцтв про реєстрацію саморегулівних організацій, що об’єднують юридичних осіб, які здійснюють професійну діяльність на фондовому ринку, повідомляє прес-служба Комісії.

Згідно з рішенням регулятора, свідоцтво про реєстрацію СРО, що представлятиме інтереси профучасників, які здійснюють діяльність з управління активами інституційних інвесторів, отримала «Українська асоціація інвестиційного бізнесу» (УАІБ), а свідоцтво про реєстрацію організації, що об’єднуватиме профучасників, що займаються депозитарною діяльністю - «Професійна асоціація реєстраторів та депозитаріїв» (ПАРД). Обидва свідоцтва видані Комісією строком на п’ять років.


*****


Покращення інвестиційного клімату залишається

серед пріоритетів роботи влади

Україна наполегливо працює над покращенням інвестиційного клімату та створенням сприятливих умов для роботи бізнесу. На цьому наголосив Президент України Віктор Янукович під час українсько-йорданського бізнес-форуму, повідомляє прес-служба глави держави.

Упродовж останніх двох років Україна цілеспрямовано проводить політику, спрямовану на підвищення своєї привабливості для іноземних інвесторів. Важливим компонентом такої політики є намагання забезпечити стабільність економіки в умовах глобального економічного спаду.

Говорячи про позитивні зрушення у поліпшенні інвестиційного клімату, Президент зазначив, що у 2010-2011 роках було суттєво вдосконалено законодавство у сфері стимулювання іноземних інвестицій та кредитування - зокрема прийнято Податковий кодекс і зміни до Закону «Про інвестиційну діяльність». Він також нагадав про створення умов для підготовки та реалізації інвестиційних проектів за принципом «єдиного вікна».

Віктор Янукович звернув увагу, що за станом на 1 січня 2012 року загальний обсяг прямих інвестицій в економіку України склав близько $50 млрд. Урядом схвалено Програму розвитку інвестиційної та інноваційної діяльності в Україні, яка формує засади переходу до інноваційної моделі розвитку економіки до 2015 року. Програма передбачає надання державної підтримки у реалізації інвестиційних та інноваційних проектів у базових галузях промисловості.

Одним із пріоритетних напрямів подальшої роботи уряду є покращення умов бізнесу. Влада зосередилася на вдосконаленні механізмів державної регуляторної політики через зменшення втручання держави у господарську діяльність, спрощення та вдосконалення існуючих процедур регулювання. Уже зараз на третину скорочено ліцензовані види діяльності, зменшено кількість контролюючих органів, визначено вичерпний перелік документів дозвільного характеру та запроваджено «декларативний принцип» їх видачі.

Глава держави особливо відзначив, що на території України до іноземних інвесторів застосовується національний режим інвестиційної діяльності. Іноземні інвестиції в Україні не підлягають націоналізації. У випадку припинення інвестиційної діяльності іноземному інвестору гарантується повернення його інвестиції в натуральній формі або у валюті інвестування без сплати мита.

В Україні працює Рада вітчизняних та іноземних інвесторів, діяльність якої спрямована на забезпечення конструктивного діалогу влади та бізнесу з метою стимулювання інвестиційної діяльності та врахування передового досвіду в сфері залучення інвестицій.


*****


Комітет з питань фінансів, банківської діяльності, податкової та митної політики ВРУ рекомендував парламенту направити на повторне перше читання проект закону «Про Фонд гарантування інвестицій на фондовому ринку» та відкликав законопроект «Про похідні (деривативи)»

Комітет з питань фінансів, банківської діяльності, податкової та митної політики Верховної Ради рекомендував парламенту направити на повторне перше читання проект закону «Про Фонд гарантування інвестицій на фондовому ринку» (реєстраційний №9069), внесений урядом, повідомляє Інформаційне управління парламенту.

Проектом пропонується визначити засади функціонування Фонду гарантування інвестицій на фондовому ринку, порядок здійснення компенсаційних виплат інвесторам, які втратили свої кошти та/або цінні папери внаслідок недоступності інвестицій. При цьому, передбачено, що максимальний розмір компенсаційних виплат буде однаковим для всіх інвесторів і становитиме 20 тис. грн. за кожним фактом недоступності інвестицій та може бути збільшений за рішенням наглядової ради Фонду в разі достатності коштів.

На засіданні Комітету зазначалося, що проектом передбачена обов’язковість членства у Фонді торговця цінними паперами, якій отримав ліцензію на провадження діяльності з управління цінними паперами, компанії з управління активами пайового інвестиційного фонду та корпоративного інвестиційного фонду, у разі якщо емісія цінних паперів зазначених інвестиційних фондів була здійснена шляхом публічного розміщення. При цьому, зазначені суб’єкти фондового ринку не матимуть права провадити діяльність на ринку цінних паперів без членства у Фонді та будуть зобов’язані дотримуватись вимог його нормативно-правових актів, а також, зокрема, сплачувати внески до нього.

Законопроектом пропонується також врегулювати структуру управління та засади діяльності Фонду як регуляторних, гарантійних та компенсаційних функцій, так і господарської діяльності, зокрема, щодо розміщення коштів. До джерел надходження коштів Фонду пропонується віднести, у тому числі, вступні та поточні внески учасників, надходження від розміщення коштів, кредити, благодійні внески, кошти програм міжнародної фінансової допомоги. Також проектом встановлюються напрями використання коштів Фонду на компенсаційні виплати, розміщення в різні активи, включаючи відповідні обмеження, та оплати витрат Фонду.

Під час обговорення члени Комітету акцентували увагу на висновку Головного науково-експертного управління Апарату Верховної Ради, в якому висловлено низку зауважень та пропозицій до проекту.

Зокрема, йдеться про необхідність його узгодження з положеннями інших проектів законів, що зареєстровані у Верховній Раді, які мають відношення до сфери цінних паперів та фондового ринку. Водночас, наголошується на необхідності більш системних підходів у вирішенні питань гарантування інвестицій на фондовому ринку, зокрема, у частині уточнення та розширення переліку інвесторів, переліку учасників Фонду та підстав для проведення компенсаційних виплат.

Окремо у висновку Управління зазначається про необхідність уточнення статусу самого Фонду та засад його діяльності тощо. Управління також звертає увагу на занадто малу суму можливого відшкодування у 20 тис. грн., оскільки згідно з законом «Про цінні папери та фондовий ринок», сума договору про управління цінними паперами з одним клієнтом - фізичною особою має становити не менше суми, еквівалентної 100 мінімальним заробітним платам (тобто - 107 300 грн.).

*****

Українська асоціація інвестиційного бізнесу неодноразово виступала проти прийняття законопроекту у такій редакції, привертаючи увагу громадськості та законодавців до невідповідності законопроекту Директивам ЄС : http://www.uaib.com.ua/aboutassoc/vectors/fond_gar.html


*****

Крім того, Комітет з питань фінансів, банківської діяльності, податкової та митної політики Верховної Ради прийняв рішення про відкликання проекту закону «Про похідні (деривативи)» (реєстраційний № 8576), внесений народним депутатом І. Прасоловим


*****


НКЦПФР схвалила Концепцію пруденційного нагляду

НКЦПФР розробила та схвалила Концепцію запровадження пруденційного нагляду за діяльністю учасників фондового ринку, повідомляє прес-служба Комісії. Як зауважив член НКЦПФР Костянтин Кривенко, питання впровадження пруденційного нагляду на фондовому ринку вже певний час стоїть на «порядку денному» Комісії. Тому, вивчивши міжнародний досвід та опрацювавши основні моменти із саморегулівними організаціями, регулятор розробив концептуальний документ, який відображає основні положення та ризики системи пруденційного нагляду, а також описує етапи його впровадження.

Основними цілями пруденційного нагляду є забезпечення реалізації єдиної державної політики, захист активів інвесторів і, як наслідок, посилення довіри інвесторів до фондового ринку України, запобігання настанню неплатоспроможності професійних учасників фондового ринку через застосування відповідних заходів. Система пруденційного нагляду впроваджуватиметься у кілька етапів. Зокрема, це підготовчий етап, що передбачатиме перехід на Міжнародні стандарти фінансової звітності, посилення ролі та відповідальності аудиторів, створення комплексної інформаційної системи НКЦПФР тощо. Далі пруденційним наглядом буде охоплено усі напрямки професійної діяльності на фондовому ринку (торгівля цінними паперами, організацію торгівлі, управління активами, депозитарна та розрахунково-клірингова діяльність), а також виокремлення установ для здійснення індивідуального нагляду. Крім того, передбачається розробка рекомендацій та висвітлення найкращих практик на ринку, оцінка ефективності впровадження пруденційних заходів та аналіз діяльності емітентів цінних паперів.

До кінця року функція Комісії з пруденційного нагляду реалізуватиметься у режимі моніторингу, а пізніше - вже у режимі контролю. Також найближчим часом планується розробка відповідного Положення про пруденційний нагляд.

За словами К. Кривенка, запровадження пруденційного нагляду дозволить зміцнити вітчизняний фондовий ринок за рахунок запобігання системним ризикам, оптимізувати кількість професійних учасників та зменшити кількість компаній, що потребують фінансового оздоровлення, а також, що найважливіше, збільшити питому вагу сектору в структурі ВВП у довгостроковій перспективі й підвищити рівень довіри населення до фондового ринку.

Для довідки: пруденційний нагляд - це система наглядових процедур за дотриманням професійним учасником фондового ринку пруденційних правил, яка дозволяє зменшити наглядове навантаження на учасників ринку, діяльність яких не несе загрози невиконання зобов’язань перед існуючими клієнтами, і посилити наглядові зусилля за установами, діяльність яких є чи може бути загрозою для виконання таких зобов’язань. Подібні системи пруденційного нагляду зараз також впроваджуються на банківському ринку й ринку фінансових послуг.


*****
^

Регулятор розробив Концепцію реформування ринку облігацій


Як повідомив на конференції «Український облігаційний конгрес» член НКЦПФР Олексій Петрашко, Коміся розробила проект Концепції реформування ринку облігацій, яку планується затвердити в кінці травня. Документ спрямовано на вирішення основних завдань у цій сфері. Насамперед, це запровадження механізмів взаємодії між емітентом та власниками облігацій. Важливим питанням є й здійснення реструктуризації облігаційних випусків. Окрема увага приділятиметься розвитку ринку муніципальних облігацій, розширенню кола емітентів та їхніх можливостей.

З метою розширення інструментарію фондового ринку планується запровадження біржових облігацій, процедура випуску яких публічними компаніями, що знаходяться в лістингу бірж, буде спрощеною. Такі облігації, передовсім, призначатимуться для кваліфікованих інвесторів. Ще одним цікавим інструментом мають стати інфраструктурні облігації, випуск яких має допомогти реалізації інфраструктурних проектів у рамках державно-приватного партнерства. Поряд із цим, Комісія має на меті розвивати ринок іпотечних облігацій і стимулювати ринкові випуски цих цінних паперів.


*****


НКЦПФР планує удосконалити законодавство

щодо аудиторської діяльності на фондовому ринку

НКЦПФР ініціює низку змін до законодавчих актів, які регулюють аудит профучасників фондового ринку, повідомляє прес-служба Комісії. Як зауважив директор департаменту аналізу, стратегії та розвитку законодавства НКЦПР Максим Лібанов, Комісія пропонує внести зміни до трьох законодавчих актів, що регулюють сферу аудиту на фондовому ринку, а саме: до законів «Про цінні папери та фондовий ринок», «Про державне регулювання ринку цінних паперів України» та «Про бухгалтерський облік і фінансову звітність». Ці новації дозволять Комісії уточнити питання реєстру аудиторських фірм, що здійснюють перевірку профучасників ринку цінних паперів. Крім того, вони дозволять посилити вимоги до діяльності аудиторських фірм, що працюють на ринку цінних паперів.

В цілому, змінами передбачається налагодження співпраці аудиторських фірм та регулятора, удосконалення процесу надання інформації до Комісії. Крім того, деталізуються вимоги до аудиторів, бухгалтерів та аудиторських фірм, що працюють на фондовому ринку.


*****


НКЦПФР підбила підсумки реєстрації емісії цінних паперів

за березень 2012 року

НКЦПФР підбила підсумки реєстрації емісії акцій за березень 2012 року, повідомляє прес-служба Комісії. За словами директора департаменту корпоративного управління та корпоративних фінансів НКЦПФР Алли Папаіки, протягом третього місяця 2012 року регулятор вкотре спостерігав тенденцію до зростання показників реєстрації випусків акцій. Так, за березень загальна сума реєстрації цих цінних паперів становила майже 688 млн. грн. Порівняно з лютим вона збільшилася більш ніж на 140 млн. грн., що, безумовно, свідчить про стабільні наміри вітчизняних підприємств щодо збільшення своєї капіталізації, а значить, і вартості бізнесу.

В цілому, серед акціонерних товариств, які зареєстрували випуски акцій у березні, переважали банки, страхові компанії та підприємства, що спеціалізуються в сільськогосподарській, переробній сферах тощо.


*****


Розраховано Індекс інвестиційної активності в Україні

Минулого тижня компанія Research&Branding Group презентувала результати дослідження оцінки якості інвестиційного клімату та рівня інвестиційної активності в Україні, здійсненої у квітні поточного року з ініціативи Державної податкової служби Україні шляхом опитування керівників крупних американських, європейських та українських компаній-інвесторів.

Як повідомив засновник компанії Research&Branding Group Євген Копатько, збір інформації у ході дослідження, в якому взяли участь 290 керівників компаній-інвесторів, проводився методом анкетування. При цьому було розраховано Індекс інвестиційної активності в Україні за десятибальною шкалою.

Результати дослідження свідчать, що 4,5% інвесторів схильні оцінювати інвестиційний клімат в Україні як хороший, 8,3% стверджують, що він дуже поганий, ще 35,5% - як близький до дуже поганого. У той же час близько 50% респондентів оцінюють інвестиційний клімат в Україні як нейтральний.

12,8% інвесторів вказують на позитивну динаміку якості інвестиційного клімату в Україні протягом останніх шести місяців. Більше половини респондентів стверджує, що інвестиційний клімат в нашій країні протягом останнього півріччя залишився незмінним, а більше третини інвесторів вважають, що він значно погіршився.

Близько п’ятої частини опитаних (17,6%) очікують покращення інвестиційного клімату в Україні. Третина респондентів (30,7%) вважають, що в наступні півроку він погіршиться. Проте, більше половини інвесторів (51,7%) не очікують найближчим часом змін в інвестиційному кліматі.

Майже половина інвесторів не визначилися або вагалися з відповіддю про свої інвестиційні плани на майбутній рік. Однак, 31,1% опитаних все ж таки вирішили здійснювати інвестиції в Україні.

Понад 60% керівників компаній-інвесторів зазначили, що зміни в інвестиційному кліматі в Україна залежать від світової економічної ситуації. При цьому, на думку опитаних, основними перешкодами на шляху покращення інвестиційного клімату в нашій країні є корупція, недосконала судова система, адміністративні бар’єри та неефективна податкова система.

За результатами квітневого дослідження Індекс інвестиційної активності в Україні виявився на рівні 4,23 бала. Наступне опитування планується здійснити восени й тоді вже можна буде аналізувати цей показник у динаміці.

Голова Державної податкової служби України Олександр Клименко вважає, що зазначене дослідження має стати підґрунтям для прийняття рішень державними органами, а також путівником для бізнесу.

На основі отриманих результатів ДПСУ зможе планувати свої подальші кроки у напрямку підвищення привабливості України як для вітчизняних, так і іноземних інвесторів. При цьому особлива увага приділятиметься ліквідації тих перешкод, які, на думку інвесторів, заважають розвивати бізнес в Україні. Насамперед, йдеться про подальше вдосконалення вітчизняної податкової системи.


*****


У І кварталі 2012 року за Програмою ДІУ було видано 160 іпотечних кредитів

За результатами І кварталу 2012 року за програмою Державної іпотечної установи банками-партнерами було надано населенню 160 іпотечних кредитів на суму 42 млн. грн., повідомляє прес-служба Установи. Середня сума кредиту становить 262,5 тис. грн. Частка ДІУ у загальному обсязі кредитів, наданих банками населенню на придбання житла у національній валюті складає 5,8%.

Загальна кількість рефінансованих ДІУ кредитів за станом на 10.04.12 р. дорівнювала 4 800 кредитів на суму понад 754 млн. грн. Середньозважена ставка за іпотечними кредитами, наданими громадянам за Програмою ДІУ складає 13.48% річних.

Для довідки: Програма ДІУ спрямована на розвиток іпотечного ринку в Україні, доступності іпотечних кредитів більш широким верствам населення за рахунок стандартизації процесу іпотечного кредитування і стимулювання банків до зниження процентних ставок. Останнє досягається шляхом рефінансування ДІУ кредитів. ДІУ відшкодовує банку всю суму виданого іпотечного кредиту, який відповідає встановленим вимогам. Перевагою кредитів на житло, наданих за Програмою рефінансування ДІУ, є низька фіксована процентна ставка - до 15% річних та довгий термін кредитування - до 30 років.


*****


За минулий тиждень Індекс ПФТС зріс на 4,07 пункту,

а Індекс українських акцій - на 22,07 пункту


Індекс та обсяги торгів на ПФТС за 20.04.2012 р.

^ Обсяг торгів,

грн.

Індекс

ПФТС

174 103 960,96

534,53


Індекс українських акцій та обсяги торгів на «Українській біржі»

за 20.04.2012 р.

^ Обсяг торгів,

грн.

Індекс

українських акцій

83 939 471

1 423,83


*****


МВФ знизив прогноз зростання ВВП України у 2012 році

Міжнародний валютний фонд знизив прогноз зростання валового внутрішнього продукту України в 2012 році з 4,8% до 3%, повідомляє сайт МВФ. При цьому було знижено й прогноз щодо рівня інфляції - з 9,1% до 6,7%.

Як зазначають експерти МВФ, збільшення відтоку капіталу посилить фінансовий тиск на країни з великою потребою у зовнішньому фінансуванні, в тому числі й на Україну. При цьому підкреслюється, що державні фінанси в країні залишаються уразливими до тиску з боку заробітної плати, пенсій та капітальних витрат.


*****


У березні 2012 року в Україні було зафіксоване падіння промислового виробництва на 1,1%, а з початку року - зростання на 0,9%

Згідно з даними Державної служби статистики у березні 2012 року у порівнянні з відповідним періодом минулого року в Україні було зафіксоване падіння промислового виробництва на 1,1% (з початку року - зростання на 0,9%). При цьому у березні поточного року у порівнянні із лютим спостерігалося зростання промислового виробництва на 9,8%.

У добувній промисловості у березні 2012 року у порівнянні із березнем 2011 року відбулося зростання виробництва на 3,6% (з початку року - на 3,5%), у переробній промисловості - падіння на 2,7% (з початку року - на 0,9%), а у виробництві та розподіленні електроенергії, газу та води - зростання на 0,1% (з початку року - на 5,3%).


*****


У січні-березні 2012 року підприємствами України було виконано будівельних робіт на суму 9,7 млрд. грн., що на 2,7% менше обсягів будівництва у відповідному періоді 2011 року

У січні-березні 2012 року підприємствами України було виконано будівельних робіт на суму 9,7 млрд. грн., що на 2,7% менше обсягів будівництва у відповідному періоді 2011 року, повідомляє Державна служба статистики.

За характером будівництва обсяги робіт розподілилися таким чином: роботи з нового будівництва, реконструкції та технічного переозброєння склали 80,5% від загального обсягу, решта - з капітального і поточного ремонтів (12,7% та 6,8% відповідно). Найбільші обсяги будівельних робіт були виконані у м. Києві, Донецькій та Дніпропетровській областях.

Підготовлено за матеріалами сайтів Інтернет-агентств та власною інформацієюСхожі:

Рішення про видачу свідоцтв про реєстрацію саморегулівних організацій, що об’єднують юридичних осіб, які здійснюють професійну діяльність на фондовому ринку, повідомляє прес-служба Комісії iconПоложення про сертифікацію осіб, що здійснюють професійну діяльність з цінними паперами в Україні Відповідно до пункту 17 частини другої статті 7 Закону України "Про державне регулювання ринку цінних паперів в Україні"
Унести до Положення про сертифікацію осіб, що здійснюють професійну діяльність з цінними паперами в Україні, затвердженого
Рішення про видачу свідоцтв про реєстрацію саморегулівних організацій, що об’єднують юридичних осіб, які здійснюють професійну діяльність на фондовому ринку, повідомляє прес-служба Комісії iconНовини української асоціації інвестиційного бізнесу 25. 05. 2009 р
Рішенням дкцпфр №451 від 30 квітня 2009 року Українській асоціації інвестиційного бізнесу продовжено на три роки статус саморегулівної...
Рішення про видачу свідоцтв про реєстрацію саморегулівних організацій, що об’єднують юридичних осіб, які здійснюють професійну діяльність на фондовому ринку, повідомляє прес-служба Комісії iconРішення Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 8 грудня 2009 року n 1560 Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
Про акціонерні товариства", "Про господарські товариства", "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб підприємців",...
Рішення про видачу свідоцтв про реєстрацію саморегулівних організацій, що об’єднують юридичних осіб, які здійснюють професійну діяльність на фондовому ринку, повідомляє прес-служба Комісії iconРішення дкцпфр «Про внесення змін до Положення про сертифікацію осіб, що здійснюють професійну діяльність з цінними паперами в Україні» № Зміст Проекту Коментар Пропозиції
...
Рішення про видачу свідоцтв про реєстрацію саморегулівних організацій, що об’єднують юридичних осіб, які здійснюють професійну діяльність на фондовому ринку, повідомляє прес-служба Комісії iconПоложення про порядок надання відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб підприємців запит про видачу витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб підприємців
Відповідно до статті 20 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб підприємців" прошу видати витяг з...
Рішення про видачу свідоцтв про реєстрацію саморегулівних організацій, що об’єднують юридичних осіб, які здійснюють професійну діяльність на фондовому ринку, повідомляє прес-служба Комісії iconРішення «Про схвалення доопрацьованого проекту рішення «Про затвердження змін до Ліцензійних умов провадження професійної діяльності на фондовому ринку діяльності з управління активами інституційних інвесторів (діяльності з управління активами)»,
Нкцпфр прийняла рішення «Про схвалення доопрацьованого проекту рішення «Про затвердження змін до Ліцензійних умов провадження професійної...
Рішення про видачу свідоцтв про реєстрацію саморегулівних організацій, що об’єднують юридичних осіб, які здійснюють професійну діяльність на фондовому ринку, повідомляє прес-служба Комісії iconФакс: (38-044) 279-56-31
Закону України від 22. 05. 2003 "Про податок з доходів фізичних осіб" (далі ‑ Закон). Спеціального розділу (групи статей), який передбачив...
Рішення про видачу свідоцтв про реєстрацію саморегулівних організацій, що об’єднують юридичних осіб, які здійснюють професійну діяльність на фондовому ринку, повідомляє прес-служба Комісії iconРішення нкцпфр №213 від 19. 02. 2013р. Положення про збір та обробку інформації, яка надається до Української асоціації інвестиційного бізнесу
Дкцпфр та нкцпфр, що регулюють діяльність саморегулівних організацій на фондовому ринку, інших внутрішніх документів Української...
Рішення про видачу свідоцтв про реєстрацію саморегулівних організацій, що об’єднують юридичних осіб, які здійснюють професійну діяльність на фондовому ринку, повідомляє прес-служба Комісії iconПоложення про сертифікацію осіб, що здійснюють професійну діяльність з цінними паперами в Україні Відповідно до пункту 17 частини другої статті 7 Закону України "Про державне регулювання ринку цінних паперів в Україні"
Сертифікат за встановленою формою згідно з додатком 1 видається відповідно до наказу Голови Комісії та є чинним на всій території...
Рішення про видачу свідоцтв про реєстрацію саморегулівних організацій, що об’єднують юридичних осіб, які здійснюють професійну діяльність на фондовому ринку, повідомляє прес-служба Комісії iconРішення Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 26 травня 2006 року n 347 Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб підприємців", з урахуванням статей 13, 19 Закону України "Про ліцензування...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©zno.znaimo.com.ua 2000-2014
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи